Kutno znów połączy jeden cel!

Po sukcesie poprzednich edycji, w tym roku w Kutnie znów odbędzie się akcja „Łączy Nas Jeden Cel”. Jej pomysłodawcą jest Przemysław Tobolczyk. Poszukiwani są sponsorzy i darczyńcy.

W tym roku celem, który nas połączy będzie wsparcie w leczeniu osób z niepełnosprawnością intelektualną – mówi Przemysław Tobolczyk. – Prawdopodobnie będzie to największe wyzwanie, tegoroczna edycja będzie wyjątkowa i trwają rozmowy na różnych płaszczyznach.

- R E K L A M A -

Według planów akcja ma mieć swój finał w weekend 12-13 maja. Odbędzie się turniej piłki nożnej, a także odbyć ma się wiele występów i koncertów. Ta część odbędzie się prawdopodobnie w CTMiT, ale organizatorzy dążą do tego, aby pojawiła się scena w plenerze.

Przypomnijmy, podczas pierwszej edycji akcji „Łączy Nas Jeden Cel” zbierano żywność dla potrzebujących dzieci, zaś druga edycja poświęcona była zbiórce pieniędzy na wykupienie kutnowskiej „Niezabudki”. W obu przypadkach akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców i firm.

- R E K L A M A -

Wszyscy zainteresowani włączeniem się w akcję „Łączy Nas Jeden Cel” proszeni są o kontakt pod adresem mailowym: jeden.cel@onet.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: