Kutnowianka doczeka się częściowego remontu. Umowa została podpisana

Przedsiębiorstwo Balcerzak Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. wyremontuje ogrodzenie na stadionie „Kutnowianki”. Firma z Gostynina złożyła najlepszą ofertę w przetargu i w drugiej połowie lipca rozpocznie prace. Umowa już została podpisana, a wartość prac związanych z wymianą ogrodzenia to prawie 390 tysięcy złotych.

- R E K L A M A -

— Ogrodzenie to tylko kropla w morzu potrzeb tego stadionu, ale od czegoś trzeba zacząć. Mam nadzieję, że krok po kroku uda nam się doprowadzić ten historyczny obiekt do stanu, w którym będzie on odpowiadał dzisiejszym standardom — podkreśla prezydent Kutna Mariusz Sikora.

Rozpoczynająca się inwestycja zakłada, że stary betonowy mur zostanie usunięty, a jego miejsce zajmie nowe panelowe ogrodzenie. Część płotu została już wymieniona podczas prac realizowanych przy budowie Zielonej Osi Miasta. Teraz przyszedł czas na wymianę pozostałych fragmentów. Łącznie będzie to 470 metrów bieżących paneli o dwóch różnych wysokościach: 4-metrowych i 2-metrowych. Dodatkowo zamontowane będą dwie bramy o szerokości sześciu metrów oraz sześć furtek.

(UM Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: