Kutnowscy Motocykliści i wolontariusze znów wsparli medyków

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Kutnowscy Motocykliści i wolontariusze z Widzialnej Ręki wspierają medyków w walce z pandemią. Wczoraj przekazali zespołom ratownictwa medycznego z terenu powiatu kutnowskiego przyłbice ochronne, środki dezynfekcyjne oraz trójniki do filtrów przeciwwirusowych.

W trakcie walki z pandemią bardzo ważne jest bezpieczeństwo personelu medycznego. Z tego względu przekazane przyłbice ochronne stanowią nieoceniony prezent dla zespołów ratownictwa medycznego z terenu „Miasta Róż”.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Przyłbice nie tylko skutecznie izolują twarz medyka ale – co bardzo ważne – nie ograniczają widoczności podczas akcji niesienia pomocy osobom, których życie jest zagrożone. Dodatkowo trójniki do filtrów przeciwwirusowych pozwolą chronić również drogi oddechowe personelu zespołów ratownictwa medycznego.

Warto przypomnieć, że przekazany wczoraj sprzęt ochrony osobistej oraz środki do dezynfekcji, to kolejny już prezent od Kutnowskich Motocyklistów. Pierwszą partię sprzętu miłośnicy jednośladów przekazali na początku kwietnia.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: