Kutnowscy policjanci eskortowali rodzącą kobietę! [FOTO]

Wczorajszy dzień przyniósł niespodziewaną interwencję policjantom z kutnowskiej drogówki. Do funkcjonariuszy podjechał zdenerwowany mężczyzna i oznajmił, że wiezie ciężarną siostrę do szpitala. Ważna była każda chwila, dlatego policjanci od razu przystąpili do pilotażu, który pozwolił bezpiecznie dotrzeć do celu.

- R E K L A M A -

17 sierpnia 2022 roku w miejscowości Bardzinek policjanci z kutnowskiej drogówki wykonywali czynności na posterunku kontrolnym. Około godziny 9.30 obok funkcjonariuszy zatrzymała się osobowa skoda. Zdenerwowany kierowca oświadczył, że wiezie siostrę u której zaczęła się akcja porodowa. Kierowca poprosił policjantów o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala.

Funkcjonariusze bez wahania podjęli decyzję o eskorcie ciężarnej kobiety tak, by zapewnić jej jak najszybszy i bezpieczny transport. Mundurowi z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi pilotowali przyszłą mamę do szpitala. Dzięki temu mama spieszącego się na świat maleństwa bezpiecznie trafiła pod opiekę lekarzy.

- R E K L A M A -

– Zarówno mamie, jak i maluszkowi życzymy dużo zdrowia oraz wielu wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych podróży – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

(Źródło: KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: