reklama
reklama
reklama
reklama

Kutnowscy policjanci i żołnierze wsparli „Szlachetną Paczkę” (FOTO)

Kutnowscy policjanci i pracownicy policji wspólnie z żołnierzami po raz kolejny dołączyli do grona darczyńców w akcji „Szlachetna Paczka”.

- R E K L A M A -

— Służyć pomocą, to jedno z wielu zadań służb mundurowych. Niekiedy pomoc ta polega na obdarowywaniu, zwłaszcza teraz w tym przedświątecznym czasie. Tak właśnie jest w przypadku „Szlachetnej Paczki” — komentuje mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

„Szlachetna Paczka” to działająca od 2001 r. ogólnopolska akcja świątecznej pomocy osobom na podstawie wcześniejszego rozpoznania ich potrzeb przez wyznaczonych do tego wolontariuszy. To nie tylko konkretna pomoc materialna, to przede wszystkim impuls do działania. To projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców.

- R E K L A M A -

Kutnowscy policjanci i pracownicy policji zorganizowali w tym roku zbiór darów wspólnie z funkcjonariuszami Trzeciej Regionalnej Bazy Logistycznej oraz funkcjonariuszami 92 Batalionu Lekkiej Piechoty w Kutnie.

11 grudnia 2022 roku przygotowana paczka trafiła do jednej z potrzebujących rodzin.

- R E K L A M A -

— Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że nie tylko wśród naszej policyjnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu. Wszystkim tym, którzy włączyli się by pomóc, serdecznie dziękujemy — dodaje D. Olczyk.

(Źródło: KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: