Kutnowscy policjanci na turnieju piłkarskim

Policjanci z KPP w Poddębicach zorganizowali już III edycję Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Uniejowie. Mundurowi z garnizonu łódzkiego walczyli o 1 miejsce oraz Puchar Komendanta. Policjanci z Kutna zajęli IV miejsce, a najlepszym bramkarzem został Kacper Winkler, policjant z Komisariatu Policji w Krośniewicach.

17 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej na hali sportowej w Uniejowie insp. Krzysztof Kotkowski – Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach jako gospodarz turnieju rozpoczął imprezę powitaniem zawodników z 7 drużyn, życząc wszystkim powodzenia. Uczestnicy reprezentowali KPP w Poddębicach, Urząd Miasta i Gminy Uniejów, KWP w Łodzi, drużyna „Galacticos” z I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi na czele, KPP w Kutnie, KPP w Łowiczu oraz OPP w Łodzi.

- R E K L A M A -

Wszyscy zawodnicy z nadzieją na wygraną ruszyli do walki o Puchar Komendanta. Pomimo zaciętej rywalizacji 1 miejsce mogła zająć tylko jedna drużyna. Najlepsi okazali się zawodnicy z KWP w Łodzi, drugie miejsce na podium zajęła drużyna „Galacticos”, trzecie miejsce wywalczyła drużyna Urzędu Miasta i Gminy Uniejów. Drużyna z Kutna zajęła IV miejsce, tuż za podium. Natomiast policjant z Komisariatu Policji w Krosniewicach Kacper Winkler został najlepszym bramkarzem tej edycji. Zawodnikiem turnieju okazał się Krystian Robak, a królem strzelców został Krystian Nasalski z drużyny „Galacticos”.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi – insp. Tomasz Olczyk wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Poddębicach zwycięzcom turnieju wręczył okazałe puchary oraz karnety wstępu na obiekt termalny w Uniejowie ufundowane przez Urząd Miasta Uniejów.

- R E K L A M A -

Zawody były dobrą okazją do promowania sportu wśród mundurowych, rozwijania umiejętności gry w halową piłkę nożną oraz propagowanie zasad fair-play.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: