Wiadomości KutnoNa sygnaleKutnowscy policjanci nagrodzeni!

Kutnowscy policjanci nagrodzeni!

25 maja 2018 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego, w trakcie której ślubowanie złożyli nowo przyjęci policjanci. Wręczono także nagrody laureatom policyjnych konkursów i funkcjonariuszom wyróżniającym się w służbie. Wśród wyróżnionych byli również policjanci z kutnowskiej komendy.

Podczas uroczystej zbiórki oprócz złożenia ślubowania przez 20 nowo przyjętych policjantów odbyło się również uhonorowanie laureatów wojewódzkich eliminacji ogólnopolskiego konkursu „Policjant służby kryminalnej roku 2018”, w którym podkom. Janusz Osowski – z-ca Komendanta Komisariatu Policji w Krośniewicach zajął III miejsce w kategorii policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą.

- Reklama -

Ponadto Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp.Andrzej Łapiński wręczył ponad 70 policjantom wyróżnienia za wzorową służbę oraz osiągnięcia w służbie i poza nią, wśród nich nagrodzono również policjanta naszej jednostki z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją st. asp. Jacka Stańdo.

- Reklama -

Komendant pogratulował nagrodzonym, stawiając ich za wzór dla ślubujących dziś funkcjonariuszy.

źródło: KPP Kutno

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: