reklama
reklama
reklama
reklama

Kutnowscy policjanci po raz kolejny wsparli Szlachetną Paczkę (ZDJĘCIA)

Kutnowscy policjanci i pracownicy policji już po raz czwarty dołączyli do grona darczyńców w akcji „Szlachetna Paczka”. - Z uwagi na zasady bezpieczeństwa związane z pandemią, nie mogliśmy wręczyć prezentów osobiście. Mamy jednak nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, przyniosą one dużo miłych wzruszeń i radości - komentuje mł.asp. Justyna Cywka z KPP Kutno.

„Szlachetna Paczka” to działająca od 2001 r. ogólnopolska akcja świątecznej pomocy osobom na podstawie wcześniejszego rozpoznania ich potrzeb przez wyznaczonych do tego wolontariuszy. To nie tylko konkretna pomoc materialna, to przede wszystkim impuls do działania. To projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców.

- R E K L A M A -

Kutnowscy policjanci i pracownicy policji po raz kolejny zorganizowali zbiór darów, które przekazali w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. 12 grudnia przygotowana paczka trafiła do siedziby, którą na terenie Kutna jest Liceum Ogólnokształcące im. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie.

„Jeszcze tego samego dnia została przewieziona do rodziny. Wszyscy policjanci i pracownicy kutnowskiej komendy składają rodzinie najpiękniejsze życzenia Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że paczka sprawi im wiele radości i uśmiechu na twarzy. Wszystkim tym, którzy włączyli się, by pomóc, serdecznie dziękujemy!” – mówi mł. asp. Justyna Cywka z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

(Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kutnie)
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: