reklama
reklama

Kutnowscy policjanci wsparli Fundację Niebieski Wiatrak

Zgodnie z maksymą „Pomagamy i chronimy” kutnowscy policjanci zawsze gotowi są do niesienia pomocy. Po raz kolejny postanowili troszkę w inny sposób pomóc i wsparli działalność Fundacji Niebieski Wiatrak. Fundacja przygotowała dla kutnowskiej komendy ręcznie robione świąteczne ozdoby, które trafiły już na stoliki mundurowych.

- R E K L A M A -

Głównymi celami Fundacji są ochrona godności i praw osób dotkniętych autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, przeciwdziałanie każdej z form dyskryminacji, przemocy, nadużyć i zaniedbań wobec nich oraz tworzenie i prowadzenie placówek służących poprawie jakości życia i funkcjonowania takich osób.

Fundacja, aby pomagać swoim podopiecznym pozyskuje środki finansowe realizując projekty, przeprowadza kwesty, zbiórki czy uczestniczy w kiermaszach prac rękodzielniczych. Akcję po raz kolejny wsparli kutnowscy policjanci i pracownicy cywilni. Piękne ozdoby świąteczne już pojawiły się na biurkach policjantów i pracowników co daje ogromną radość nie tylko ze względu na fakt , że wspieramy szlachetny i bardzo potrzebny cel fundacji ale również dlatego, że dzięki tym pięknym ozdobą czujemy nadchodzący, cudowny świąteczny czas.

- R E K L A M A -

Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją małą cegiełkę. Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo radości i miłości.

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: