Kutnowscy policjanci wsparli Fundację Niebieski Wiatrak

Zgodnie z maksymą „Pomagamy i chronimy” kutnowscy policjanci zawsze gotowi są do niesienia pomocy. Po raz kolejny postanowili troszkę w inny sposób pomóc i wsparli działalność Fundacji Niebieski Wiatrak. Fundacja przygotowała dla kutnowskiej komendy ręcznie robione świąteczne ozdoby, które trafiły już na stoliki mundurowych.

Głównymi celami Fundacji są ochrona godności i praw osób dotkniętych autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, przeciwdziałanie każdej z form dyskryminacji, przemocy, nadużyć i zaniedbań wobec nich oraz tworzenie i prowadzenie placówek służących poprawie jakości życia i funkcjonowania takich osób.

Fundacja, aby pomagać swoim podopiecznym pozyskuje środki finansowe realizując projekty, przeprowadza kwesty, zbiórki czy uczestniczy w kiermaszach prac rękodzielniczych. Akcję po raz kolejny wsparli kutnowscy policjanci i pracownicy cywilni. Piękne ozdoby świąteczne już pojawiły się na biurkach policjantów i pracowników co daje ogromną radość nie tylko ze względu na fakt , że wspieramy szlachetny i bardzo potrzebny cel fundacji ale również dlatego, że dzięki tym pięknym ozdobą czujemy nadchodzący, cudowny świąteczny czas.

Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją małą cegiełkę. Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo radości i miłości.

źródło: KPP Kutno

Nie przegap: