reklama
reklama
reklama
reklama

Kutnowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo

4 marca 2024 roku policjanci Wydziału Kryminalnego Zespołu Poszukiwań kutnowskiej komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 33-latka. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, był podejrzany o dokonanie zabójstwa, do którego doszło w powiecie grodziskim w kwietniu 2020 roku.

- R E K L A M A -

Dzięki wytężonej pracy oraz szeroko zakrojonym poszukiwaniom policjanci z Wydziału Kryminalnego Zespołu Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Kutnie ustalili, gdzie ukrywa się poszukiwany listem gończym mężczyzna, który jest podejrzany o zabójstwo 46-letniego mężczyzny z powiatu grodziskiego. Poszukiwany 33-latek mieszkaniec powiatu kutnowskiego, ukrywał się przed organami ścigania na terenie Niemiec.

Dzięki podjętym działaniom operacyjnym kutnowskich kryminalnych ustalono, że mężczyzna „na chwilę” miał przyjechać do Polski. Został zatrzymany 4 marca 2023 roku w jednej z posesji na terenie Grodziska Mazowieckiego. Mężczyzna nie stawiał oporu i był bardzo zaskoczony obecnością policjantów. Zgodnie z decyzją Sądu Okręgowego w Płocku w związku z popełnionym przestępstwem mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno /mł. asp. Daria Olczyk

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: