reklama

Kutnowscy seniorzy będą świętować. Przed nami wyjątkowa impreza

Podobnie, jak w roku ubiegłym tuż po Święcie Róży rozpoczynają się Kutnowskie Dni Seniora. Przygotowano mnóstwo zajęć i atrakcji dla seniorów.

- R E K L A M A -

Cykl wydarzeń poświęcony grupie najstarszych mieszkańców miasta rozpocznie koncert Pauliny Wróblewskiej, która zaprezentuje się na deskach sceny w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w niedzielę 18 września. Do 2 października Seniorzy będą mogli korzystać z atrakcji sportowych, tanecznych, wyjazdów autokarowych, grzybobrania, spotkań przy grillu i muzyce, spektakli teatralnych czy seansów filmowych. To oczywiście nie wszystkie wydarzenia przygotowane w ramach tegorocznych Kutnowskich Dni Seniora.

–Przygotowaliśmy w tym roku zestaw atrakcji, który sprawdzał się w latach poprzednich. Ubiegłoroczna nowość, czyli grzybobranie również i w tym roku zagościła w kalendarzu Kutnowskich Dni Seniora. Poza tym mamy mnóstwo warsztatów, spotkania edukacyjne i oczywiście pełną gamę zajęć rekreacyjnych, sportowych i turystycznych – mówi Zbigniew Wdowiak, zastępca Prezydenta Kutna.

- R E K L A M A -

Wydarzenia organizowane w ramach Kutnowskich Dni Seniora finansowane są z budżetu miasta, dzięki temu na większość wydarzeń Seniorzy będą mogli dostać się bezpłatnie. Na część wstęp jest wolny, podczas niektórych trzeba będzie okazać wejściówki, które będą do pobrania w odpowiednich instytucjach. Część wydarzeń wymagała będzie drobnej odpłatności.

Kutnowskie Dni Seniora organizowane są przez Prezydenta Miasta Kutna, w którego imieniu działania koordynuje Wydział Spraw Społecznych we współpracy z Wydziałem Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta oraz Biurem Sportu i Turystyki, Kutnowskim Domem Kultury, Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Kutnie, Muzeum Regionalnym w Kutnie, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kutnie, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kutnie oraz Radą Seniorów i organizacjami pozarządowymi.

- R E K L A M A -

Kliknij w plakat, aby zobaczyć pełny program Dni Seniora:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: