reklama
reklama

Kutnowska Liga Steel Darta zagrała dla WOŚP [ZDJĘCIA]

W sobotę 28 stycznia 2023 r. w ramach 31 Finału WOŚP rozegrany został Turniej Darta, który odbył się w Kutnowskim Domu Kultury. Jego organizatorem była Kutnowska Liga Steel Darta.

- R E K L A M A -

W rozgrywkach udział wzięło 18 uczestników, były to osoby regularnie spotykające się w kutnowskich zawodach jak i nowe twarze również z poza Kutna.

– Duże zainteresowanie turniejem było zaskoczeniem dla nas – podkreśla w rozmowie z nami Maciej Lewandowski. – Oprócz zawodników grających na wysokim poziomie, nie zawiedli też kibice i obserwatorzy, którzy licznie przybyli do KDK.

- R E K L A M A -

Turniej zakończył się zwycięstwem WOŚP, ponieważ cały dochód z turniejowego wpisowego został przekazany do puszki. W niedzielę podczas finału wszyscy, którzy przybyli do Kutnowskiego Domu Kultury mogli spróbować swoich sił w Darcie na specjalnie przygotowanych stanowiskach.

– Gościliśmy zarówno dzieci jak i dorosłych, którzy przybyli z całymi rodzinami – mówi Kamil Durys, jeden z organizatorów. – Tłumaczyliśmy zasady gry w Darta, jak również rozegraliśmy kilka pokazowych spotkań. Zainteresowanie kutnian Dartem jak i zaangażowanie organizatorów powinno na stałe wpisać kutnowski Dart w życie sportowe naszego miasta.

- R E K L A M A -

Ostateczne wyniki turnieju 31 Finału WOŚP:

 1. Jacek Kondras
 2. Mateusz Justyński
 3. Kamil Durys
 4. Maciej Lewandowski
  5-8 Kacper Idzikowski
  5-8 Piotr Kostrzewski
  5-8 Michał Wasielewski
  5-8 Waldemar Stoliński
  9-12 Jacek Kierzkowski
  9-12 Gracjan Szatkowski
  9-12 Paweł Cegiełka
  9-12 Kamil Woźniak
  13-16 Piotr Jakubowski
  13-16 Karol Idzikowski
  13-16 Miłosz Krygiel
  13-16 Jarosław Janowski
  niesklasyfikowani: Łukasz Śliwiński, Patryk Kieszkowski

(Kutnowska Liga Steel Darta)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: