reklama

Kutnowska policja zatrzymała handlarza narkotykami

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Łodzi wspólnie z kutnowskimi funkcjonariuszami zatrzymali 40-letniego mieszkańca Żychlina, który posiadał narkotyki oraz nimi handlował.

22 lutego 2018 roku policjanci z kutnowskiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Łodzi pojechali do Żychlina.

- R E K L A M A -

Podejrzewali, że jeden z mieszkańców tej miejscowości może handlować narkotykami. Obserwując wytypowane wcześniej mieszkanie zauważyli jak wychodzi z niego mężczyzna, który następnie odjechał samochodem w kierunku miejscowości Dobrzelin. Funkcjonariusze pojechali za nim. Gdy zatrzymał się na poboczu postanowili sprawdzić, czy nie posiada przy sobie substancji odurzających. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się.

Funkcjonariusze znaleźli biały proszek, a badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina. 40-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przeszukali również jego mieszkanie, gdzie zabezpieczyli prawie 6 gramów amfetaminy i niecały gram marihuany.

- R E K L A M A -

23 lutego 2018 roku śledczy przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił również przedstawić mężczyźnie zarzuty handlu substancjami odurzającymi. 40-latkowi grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: