REKLAMA
niedziela, 3, lipiec 2022
REKLAMA

Kutnowska policja zatrzymała handlarza narkotykami

poniżej dalsza część artykułu

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Łodzi wspólnie z kutnowskimi funkcjonariuszami zatrzymali 40-letniego mieszkańca Żychlina, który posiadał narkotyki oraz nimi handlował.

22 lutego 2018 roku policjanci z kutnowskiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Łodzi pojechali do Żychlina.

Podejrzewali, że jeden z mieszkańców tej miejscowości może handlować narkotykami. Obserwując wytypowane wcześniej mieszkanie zauważyli jak wychodzi z niego mężczyzna, który następnie odjechał samochodem w kierunku miejscowości Dobrzelin. Funkcjonariusze pojechali za nim. Gdy zatrzymał się na poboczu postanowili sprawdzić, czy nie posiada przy sobie substancji odurzających. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się.

poniżej dalsza część artykułu

Funkcjonariusze znaleźli biały proszek, a badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina. 40-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przeszukali również jego mieszkanie, gdzie zabezpieczyli prawie 6 gramów amfetaminy i niecały gram marihuany.

23 lutego 2018 roku śledczy przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił również przedstawić mężczyźnie zarzuty handlu substancjami odurzającymi. 40-latkowi grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

poniżej dalsza część artykułu

źródło: KPP Kutno

reklama

Warto przeczytać:

reklama