REKLAMA
środa, 10, sierpień 2022
REKLAMA

Kutnowski Dom Kultury świętuje 50–lecie swojej działalności! [ZDJĘCIA]

Kutnowski Dom Kultury świętuje swoje półwiecze! Dziś z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia odbył się koncert galowy, były też życzenia, nagrody i okazały tort.

poniżej dalsza część artykułu

Przed rozpoczęciem uroczystości związanych z jubileuszem, gości witali dyrektor Kutnowskiego Domu Kultury Radosław Rojewski, wicedyrektorzy KDK Weronika Lenarczyk i Marcin Bień oraz Kaja Górska, czyli ubiegłoroczna Królowa Róż. Nie brakowało ciepłych słów, chwil wzruszenia upominków i wspólnych zdjęć na pięknej, zielonej i różanej ściance.

– 50-lecie Kutnowskiego Domu Kultury to, jak każdy jubileusz, okres podsumowań i refleksji. Czuję się dumny i szczęśliwy, że w tak niezwykłym i znaczącym momencie mogę być dyrektorem Kutnowskiego Domu Kultury. Codzienna praca z wyjątkowo utalentowaną kadrą, złożoną z niezwykłych osobowości kształtujących kutnowskie życie kulturalne, umacnia mnie w przekonaniu, że wciąż nieprzerwanie tworzymy piękną historię tego już 50-letniego miejsca, dopisując kolejne rozdziały. Mam nadzieję, że nie zabraknie w nich i Państwa – komentuje Radosław Rojewski, dyrektor Kutnowskiego Domu Kultury.

poniżej dalsza część artykułu

Jubileusz Kutnowskiego Domu Kultury poprowadzili Dominika Staniszewska i Krzysztof Ryzlak. Dzięki nim licznie zgromadzona publiczność mogła w pigułce poznać historię instytucji świętującej swoje 50-lecie.

Na deskach KDK-u pojawili się też wyśmienici artyści, którzy wzięli udział w wyjątkowym koncercie jubileuszowym. Posłuchać można było piękne występy między innymi Anny StępniewskiejGadt, Małgorzaty Kustosik, Aleksandra Klembalskiego, Anna Jeremus–Lewandowska, Michała Dudkowskiego, Macieja Maciejewskiego, Magdy Ptaszyńskiej, Pawła Nodzaka i Pauliny Wróblewskiej. Wokalistom towarzyszył zespół pod kierownictwem Pawła Zielaka.

poniżej dalsza część artykułu

Później nie brakowało przemów i nagród dla osób, które od lat związane są z kutnowską kulturą i Kutnowskim Domem Kultury.
reklama

Warto przeczytać:

reklama