reklama
reklama

Kutnowski fighter walczył na Mistrzostwach Polski

W dniach 25.09.2020-27.09.2020 w Mysiadle koło Piaseczna odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych i Młodszych w formule Kick Light. Nasze miasto reprezentował Filip Nyśkiewicz – jak mu poszło?

W imprezie udział wziął Filip Nyśkiewicz zawodnik Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno. Kutnowski fighter w wyniku rywalizacji zajął 6 miejsce na 12 startujących, przegrywając swoją walkę ćwierćfinałową z Jakubem Kościelnikiem z Góry Kalwarii.

- R E K L A M A -

Jak mówią trenerzy, poziom walk w całym turnieju bardzo wysoki, walki do ostatnich sekund bardzo wyrównane i bardzo pasjonujące.

– Nasz zawodnik także zaprezentował się z bardzo dobrej strony tocząc wyrównany pojedynek. Dopiero w końcowej fazie brakło trochę kondycji – relacjonuje trener Aleksander Grabowski.

- R E K L A M A -

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszego zawodnika i jego dobrego występu. Trenujemy dalej, pracując nad techniką jak również kondycją. Przed nami kolejne starty i nadzieje na dalsze dobre występy naszych zawodników – dodał trener Mariusz Konwerski.

W mistrzostwach udział wzięło 66 klubów i 251 zawodników. Organizatorzy zadbali o wszelkie środki ostrożności związanej z pandemią Covid-19.

- R E K L A M A -

– Dziękujemy Urzędowi Miasta Kutno za wsparcie finansowe dzięki, któremu mogliśmy wziąć udział w turnieju – dodał Mariusz Konwerski.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: