reklama
reklama

Kutnowski pub zachęca do odkażania wódką. Internauci: „Głupota ludzka nie zna granic”

Falę oburzenia internautów wzbudził wpis jednego z kutnowskich pubów, który zamieścił w mediach społecznościowych wpis zachęcający do przyjścia do lokalu. – Panika to najgorsze, co możemy zrobić. Najważniejsza jest higiena i dezynfekcja. U nas odkaża Żubrówka – napisali właściciele pubu.

- R E K L A M A -

Od samego rana zamieszczamy komunikaty z przeróżnych instytucji dotyczące ograniczeń w ich funkcjonowaniu czy wręcz zamknięciu. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa decyzję o zamknięciu/ograniczeniu działalności podjęły także puby czy restauracje między innymi Cafe Zamenhofa, Klubokawiarnia MARGO Koster, Hotel Restauracja Rondo, Pizzeria K2 czy Hotel Awis.


Do sprawy zupełnie inaczej podszedł jeden z kutnowskich pubów, który mimo zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego o nie przebywaniu w skupiskach ludzi… zaprasza na „odkażenie”.

- R E K L A M A -

– (…) nie panikujmy i zapraszamy od 16.00. Panika to najgorsze co możemy zrobić. Najważniejsza jest higiena i dezynfekcja. U nas odkaża Żubrówka biała i każdy na wejściu otrzyma shot z tej okazji – informował pub.

Na profilu lokalu w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo krytycznych opinii.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

Post został już usunięty z sieci. Oto screeny podesłane przez Czytelników:

Przede wszystkim prosze sie zastanowić my żadnej młodzieży nie namawiamy każdy nas może odwiedzić . Bardzo sie ciesze ze tak jest duże oburzenie i reakcja. W tym wszystkim prosze odnaleźć spokój i nie panikujmy – odpisali właściciele pubu.

Kutnowskie lokale informują o działaniach ws. koronawirusa


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: