reklama
reklama

Kutnowski szpital dziękuje za wsparcie. Udało się zebrać prawie 300 tys. złotych

Władze Kutnowskiego Szpitala Samorządowego dziękują wszystkim za przekazane darowizny pieniężne i rzeczowe. Do zeszłego piątku zebrano prawie 300 tysięcy złotych. „Jesteśmy wdzięczni i wzruszeni szczodrością” – komentują przedstawiciele szpitala w Kutnie.

– Wdzięczni i wzruszeni szczodrością pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za przekazane darowizny pieniężne i rzeczowe, które zostaną przeznaczone na zapewnienie w naszym szpitalu odpowiednich warunków sanitarnych wynikających z obecnej sytuacji epidemiologicznej. Społeczne zaangażowanie i dobre słowa płynące od wielu osób daje nam motywację do dalszej pracy – komentują zarząd, dyrekcja i pracownicy Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

- R E K L A M A -

Jak informują władze szpitala, dzięki wsparciu darczyńców – firm, organizacji, gmin oraz osób prywatnych – do dnia 10 kwietnia zebrano 298 190,00 złotych, które na bieżąco są przeznaczane na zakup specjalistycznego sprzętu i artykułów medycznych niezbędnych do zabezpieczenia szpitala do walki z koronawirusem.

– Do naszego szpitala dzięki darczyńcom trafiły maseczki, prześcieradła, przyłbice, rękawice, kombinezony, ciepłe posiłki dla personelu, a nawet pyszne domowe ciasto – komentują władze szpitala.

- R E K L A M A -

Szpital specjalne podziękowania kieruje do:

źródło: Kutnowski Szpital Samorządowy


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: