reklama
reklama

Kutnowski sztab WOŚP zarejestrowany. Chcą stworzyć „coś pięknego tej zimy”

Hufiec ZHP Kutno po raz kolejny został głównym organizatorem kutnowskiego finału zarejestrowanym przez Fundację WOŚP i wraz z niezliczoną liczbą partnerów z lokalnego środowiska m. in. Kutnowskim Domem Kultury, Stowarzyszeniem Kutnowskich Motocyklistów i wieloma innymi instytucjami dobrego serca stworzą coś pięknego tej zimy.

W trakcie 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie 270 wolontariuszy zebrało do puszek ponad 146 tysięcy złotych. W mieście róż serca mieszkańców z całą mocą zakwitły po raz kolejny. Jak będzie 10 stycznia 2021 roku?

- R E K L A M A -

Tego nie wiemy. Wciąż sprawdzamy, planujemy i śledzimy rozwój sytuacji. Wszystko po to, by znaleźć złoty środek. Chcemy przygotować program pełen atrakcji, ale jednocześnie spełniający wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Wierzymy, że to właśnie teraz możemy pokazać jak wielkie są w nas pokłady solidarności i życzliwości. Udowodniły nam to ostatnie miesiące – w trakcie kwarantanny wiele osób aktywnie włączyło się w działania kutnowskiej Widzialnej Ręki. Wspólnie pomogliśmy seniorom, osobom chorym, wsparliśmy także wiele instytucji (m.in. DPS, MOPS).

Będziemy pomagać dalej, tym razem w ramach 29. Finału WOŚP. 10 stycznia to dość odległa data i wiele może się zmienić, ale na pewno nie nasze zaangażowanie. Chcemy być wtedy razem z Wami. Wspólnie bawić się i pomagać. Najważniejsze będzie dla nas Wasze bezpieczeństwo.

- R E K L A M A -

Dlatego też wszystkie zaplanowane przez nas atrakcje będą wpisywały się w reżim sanitarny. Chcemy i po raz kolejny udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych. Będziemy więc grać razem chociaż na odległość.

Celem zbiórki najbliższego finału będzie laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy u dzieci.

- R E K L A M A -

Bądźcie na bieżąco z naszymi działaniami i koniecznie polubcie profil kutnowskiego sztabu na Facebook’u! Dołączcie do nas!

Źródło: Kutnowski Sztab WOŚP- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: