reklama

Kutnowskie „Delfinki” zdobyły 24 medale w Płocku!

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek” w Kutnie zdobyli prawdziwy worek medali w III Memoriale Wojciecha Ostrzyckiego „OSTRY CUP” w Płocku..

- R E K L A M A -

Do rywalizacji sportowej stanęło 15 klubów z całej Polski, łącznie ponad 350 zawodników. Emocji było wiele, nasze kutnowskie „Delfinki” zdobyły 6 złotych medali, 14 srebrnych i 4 brązowe, łącznie 24 medale.

Na podium stanęli: CIOŁEK Tatiana, GENS Blanka, KOTKOWSKA Zofia, LENARCZYK Maria, MICHALAK Natalia, OLEKSIK Zofia, WYPYSZYŃSKA Maria, ŻYDOWO Zuzanna, KUBIAK Kacper, MAZUREK Adam, PAWLAK Franciszek, TOMCZAK Łukasz.

- R E K L A M A -

Wyniki naszych medalistów poniżej:

KUBIAK, Kacper – 2012

- R E K L A M A -

50m klasyczny – miejsce 5, czas: 48.00

25m motylkowy – miejsce 2, czas: 23.81

50m motylkowy – miejsce 2, czas: 48.48

MAZUREK, Adam – 2008

50m dowolny– miejsce 2, czas: 27.73

100m dowolny – miejsce 1, czas: 1:01.92

50m grzbietowy – miejsce 13czas: 33.55

PAWLAK, Franciszek – 2012

50m dowolny – miejsce 5, czas: 36.62

50m klasyczny – miejsce 3, czas: 46.32

100m zmienny – miejsce 2, czas: 1:33.44

TOMCZAK, Łukasz – 2015

25m dowolny – miejsce 2, czas: 21.19

Kobiet

CIOŁEK, Tatiana – 2012

50m dowolny – miejsce 6, czas: 37.02

50m motylkowy – miejsce 2, czas: 41.64

100m zmienny – miejsce 5, czas: 1:33.02

GENS, Blanka – 2010

100m dowolny – miejsce 1, czas: 1:15.25

50m klasyczny – miejsce 2, czas: 40.95

100m zmienny – miejsce 2, czas: 1:23.47

KOTKOWSKA, Zofia – 2013

50m dowolny – miejsce 6, czas: 48.21

50m klasyczny – miejsce 5, czas: 59.54

25m motylkowy – miejsce 1, czas: 26.57

LENARCZYK, Maria – 2015

25m dowolny – miejsce 3, czas: 21.67

MICHALAK, Natalia – 2013

50m dowolny – miejsce 2, czas: 38.18

100m dowolny – miejsce 2, czas: 1:26.34

50m klasyczny – miejsce 2, czas: 50.30

OLEKSIK, Zofia – 2013

50m dowolny – miejsce 1, czas: 37.77

50m klasyczny – miejsce 3, czas: 51.29

50m motylkowy – miejsce 2, czas: 44.52

WYPYSZYŃSKA, Maria – 2013

50m dowolny – miejsce 9, czas: 55.97

50m grzbietowy – miejsce 3, czas: 1:02.33

ZYDOWO, Zuzanna – 2012

50m dowolny – miejsce 2, czas: 33.66

50m klasyczny – miejsce 2, czas: 42.03

100m zmienny – miejsce 1, czas: 1:26.46

Tuż za podium na miejscu 4 i 5 znaleźli się PAWLAK Kacper, KLIMCZAK Maja. Po szczegółowej analizie wyników tylko 7 startów nie było rekordem życiowym zawodnika, 47 to życiówki. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych zawodników i chcemy podziękować im za ich ciężką pracę, ale także ich rodzicom oraz wszystkim, którzy wspierają naszego „Delfinka”. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w Memoriale i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach!

Wyniki wszystkich zawodników znajdują się poniżej.

Wyniki

Mężczyzn

ANDRZEJCZAK, Antek – 2014

25m dowolny – miejsce 13, czas: 27.90

CZARNECKI, Juliusz – 2015

25m dowolny – miejsce 7, czas: 23.37

IGNACZAK, Jan – 2012

50m dowolny – miejsce 13, czas: 53.06

50m klasyczny – miejsce 9, czas: 1:04.52

KAMIŃSKI, Natan – 2013

50m dowolny – miejsce 10, czas: 1:00.01

50m grzbietowy – miejsce 7, czas: 1:02.78

KUBASIŃSKI, Kacper – 2014

25m dowolny – miejsce 11, czas: 26.10

KUBIAK, Kacper – 2012

50m klasyczny – miejsce 5, czas: 48.00

25m motylkowy – miejsce 2, czas: 23.81

50m motylkowy – miejsce 2, czas: 48.48

MAZUREK, Adam – 2008

50m dowolny– miejsce 2, czas: 27.73

100m dowolny – miejsce 1, czas: 1:01.92

50m grzbietowy – miejsce 13czas: 33.55

PAWLAK, Franciszek – 2012

50m dowolny – miejsce 5, czas: 36.62

50m klasyczny – miejsce 3, czas: 46.32

100m zmienny – miejsce 2, czas: 1:33.44

PAWLAK, Kacper – 2013

50m dowolny – miejsce 7, czas: 50.50

50m grzbietowy – miejsce 8, czas: 1:03.51

50m klasyczny – miejsce 4, czas: 1:09.10

TOMCZAK, Łukasz – 2015

25m dowolny – miejsce 2, czas: 21.19

Kobiet

CIOŁEK, Tatiana – 2012

50m dowolny – miejsce 6, czas: 37.02

50m motylkowy – miejsce 2, czas: 41.64

100m zmienny – miejsce 5, czas: 1:33.02

GENS, Blanka – 2010

100m dowolny – miejsce 1, czas: 1:15.25

50m klasyczny – miejsce 2, czas: 40.95

100m zmienny – miejsce 2, czas: 1:23.47

IRACH, Małgorzata – 2014

25m dowolny – miejsce 7, czas: 23.33

KEČINA, Tosia – 2014

25m dowolny – miejsce 18, czas: 27.09

KIESZKOWSKA, Amelia – 2012

50m dowolny – miejsce 18, czas: 45.48

50m grzbietowy – miejsce 10, czas: 51.59

50m klasyczny – miejsce 10, czas:54.71

KLIMCZAK, Maja – 2015

25m dowolny – miejsce 5, czas: 22.79

KOBUS, Aleksandra – 2014

25m dowolny – miejsce 21, czas: 28.17

KOTKOWSKA, Zofia – 2013

50m dowolny – miejsce 6, czas: 48.21

50m klasyczny – miejsce 5, czas: 59.54

25m motylkowy – miejsce 1, czas: 26.57

KUBASIŃSKA, Julia – 2014

25m dowolny – miejsce 9, czas: 24.01

LENARCZYK, Maria – 2015

25m dowolny – miejsce 3, czas: 21.67

ŁUCKA, Anna – 2011

50m dowolny – miejsce 15, czas: 46.57

50m grzbietowy – miejsce 10, czas: 52.95

MICHALAK, Natalia – 2013

50m dowolny – miejsce 2, czas: 38.18

100m dowolny – miejsce 2, czas: 1:26.34

50m klasyczny – miejsce 2, czas: 50.30

OLEKSIK, Zofia – 2013

50m dowolny – miejsce 1, czas: 37.77

50m klasyczny – miejsce 3, czas: 51.29

50m motylkowy – miejsce 2, czas: 44.52

WALCZAK, Gabriela – 2012

50m dowolny – miejsce 19, czas: 45.56

50m grzbietowy – miejsce 14, czas: 58.54

50m klasyczny – miejsce 11, czas: 55.84

WYPYSZYŃSKA, Maria – 2013

50m dowolny – miejsce 9, czas: 55.97

50m grzbietowy – miejsce 3, czas: 1:02.33

ZYDOWO, Zuzanna – 2012

50m dowolny – miejsce 2, czas: 33.66

50m klasyczny – miejsce 2, czas: 42.03

100m zmienny – miejsce 1, czas: 1:26.46

(UKS Delfinek Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: