REKLAMA
środa, 10, sierpień 2022
REKLAMA

Kutnowskie firmy ze wsparciem z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ZDJĘCIA)

W zrewitalizowanej Fabryce Grohmana – siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odbyło się uroczyste wręczenie decyzji o wsparciu dla firm, które zdecydowały się na inwestycje w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w drugiej połowie 2021 r. i pierwszej połowie 2022 r. W gronie kilkudziesięciu firm znalazły się także przedsiębiorstwa z Kutna.

poniżej dalsza część artykułu

Decyzje odebrali: Sirmax Polska, Kellogg Company, Katoen Natie, GoodMills Polska oraz Sonoco.

Adekwatnie do narracji przyjętej w trakcie uroczystość – ŁSSE budująca ekosystem wsparcia dla przedsiębiorców – każda z firm otrzymała sadzonkę drzewka. W trackie wydarzenia Zarząd Łódzkiej SSE promował także program Otworzy się w nowym oknie Re_Open UK.

poniżej dalsza część artykułu

Program Re_Open UK to odpowiedź na niekorzystne skutki gospodarcze, jakie wywołał brexit u przedsiębiorców działających na terytorium Polski.

W ramach programu – jako wartość wsparcia dla polskich firm – dostępna jest kwota ponad 116 mln EUR.  

poniżej dalsza część artykułu

Za realizację Programu Re_Open UK w skali całego kraju odpowiedzialna jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., która pełni rolę Podmiotu Zarządzającego i jest odpowiedzialna za ogłaszanie naborów, ocenę formalno- merytoryczną wniosków o dofinansowanie, podpisywanie umów i realizację projektów przez Ostatecznych odbiorców.

(Źródło: Urząd Miasta Kutno)reklama

Warto przeczytać:

reklama