Wiadomości KutnoKutnoKutnowskie maluszki znów będą miały święto! Przed nami Różana Rodzina

Kutnowskie maluszki znów będą miały święto! Przed nami Różana Rodzina

Już 1 lutego w Kutnowskim Domu Kultury odbędzie się kolejna edycja „Różanej Rodziny”.

- Reklama -

W ostatnich dniach kutnowski magistrat wysłał zaproszenia na imprezę do dzieci, które są zameldowane w Kutnie i urodziły się w drugiej połowie 2019 roku.

- Reklama -

Podczas „Różanej Rodziny” tradycyjnie w KDK-u pojawi się między innymi Dorota Zawadzka, czyli znana „Super niania”.

reklama

Czym jest Różana Rodzina?

Różana Rodzina to projekt promocji wewnętrznej, który został zrealizowany po raz pierwszy przez Miasto Kutno w 2016 roku. Skierowany jest on do dzieci urodzonych i zameldowanych w Kutnie. Takiej formy promocji polityki prorodzinnej w Kutnie jeszcze nie było. Ze względu na duży sukces tego pomysłu miasto planuje jego kontynuację w kolejnych latach. Od tego czasu cyklicznie odbywają się uroczyste wydarzenia, podczas których Prezydent Miasta Kutno przekazuje gratulacje oraz kutnowskie upominki rodzinom dzieci zameldowanych w naszym mieście. Takiej formy promocji polityki prorodzinnej w Kutnie jeszcze nie było.

reklama

- Reklama -

Pomysłodawcą Różanej Rodziny jest inspektor Liliana Urbańczyk-Wójcik z Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta Kutno.

Doceniamy każdą nową kutniankę i każdego nowego kutnianina, bowiem to oni będą budować to miasto za kilkanaście lat. Każdy nowy obywatel to nowa energia, nadzieja i przyszłość. Projektem tym chcemy wyrazić radość z ich narodzin i dołączenia do grona kutnian, z nadzieją, że polubią swoje miasto i będą w nim żyć, rozwijać je i zmieniać się wraz z nim – mówi L. Urbańczyk-Wójcik.

Tak było w zeszłym roku:

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/2156113451354205
reklama

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: