Wiadomości KutnoKutnoKwarantanna ich nie zatrzymała! 4-letnia Kornelia z tatą zebrała ponad 3 tys. złotych na WOŚP

Kwarantanna ich nie zatrzymała! 4-letnia Kornelia z tatą zebrała ponad 3 tys. złotych na WOŚP

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie na długo zapadnie w pamięci Przemysława Tomczaka i jego 4-letniej córeczki Kornelii. Rodzina została objęta kwarantanną i nie mogła wyjść w niedzielę z domu, aby zbierać pieniądze do puszki. Ostatecznie założyli e-skarbonkę i ta okazała się strzałem w dziesiątkę!

Czteroletnia Kornelia to prawdopodobnie jedna z najmłodszych wolontariuszek WOŚP w Kutnie. W niedzielę wraz z rodzicami miała zbierać pieniądze do puszki, jednak plany pokrzyżował jej koronawirus.

- Reklama -

– Założyliśmy e-skarbonkę, abyśmy mogli wspólnie zbierać pieniążki. Proszę, pomóżcie nam czynić dobro i jeśli możecie, to wpłaćcie choć symboliczną kwotę – zachęcał do wsparcia e-skarbonki tata Kornelii na łamach portalu PanoramaKutna.pl

- Reklama -

Wirtualna zbiórka pieniędzy przerosła najśmielsze oczekiwania rodziny Tomczaków i udało się zebrać kwotę, która robi wielkie wrażenie. Mowa o 3030 złotych, które z e-skarbonki poprzez kutnowski sztab WOŚP, trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Za pośrednictwem Panoramy Kutna udało nam się nagłośnić nasza zbiórkę, za co serdecznie dziękujemy redakcji. Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, którzy wpłacili pieniądze na naszą e-skarbonkę. Dziękujemy rodzinie, znajomym i nieznajomym, firmom i instytucjom, którzy nas wspierali. Dzięki Wam osiągnęliśmy sukces zbierając zawrotną kwotę 3030zł. Dziękujemy raz jeszcze i pamiętajcie, że gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej – komentuje Przemysław Tomczak.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: