reklama
reklama

„Łączy nas jeden cel” stało się stowarzyszeniem. P. Tobolczyk prosi o pomoc

Akcja „Łączy Nas Jeden Cel”, o której głośno było w ostatnich miesiącach, stała się oficjalnie stowarzyszeniem. Przemysław Tobolczyk, który wielokrotnie pomagał potrzebującym, teraz sam zwraca się z prośbą o pomoc związaną z jego działalnością.

- R E K L A M A -

Cztery lata aktywnych działań po hasłem przewodnim „Łączy Nas Jeden Cel” zmotywowały mnie, aby iść o krok dalej. Ze względu na moje działania postanowiłem wraz z moimi wolontariuszami założyć stowarzyszenie i dziś mogę oficjalnie poinformować wszystkich naszych przyjaciół, że… się udało! Od kilku tygodni istniejemy oficjalnie jako Stowarzyszenie „Łączy Nas Jeden Cel” z siedzibą w Kutnie przy ul Mickiewicza 48 – mówi Przemysław Tobolczyk, prezes zarządu stowarzyszenia ŁNJC.

Jak mówi P. Tobolczyk, aby realizować cele statutowe potrzebne jest wsparcie i zwraca się z serdeczną prośbą do ludzi życzliwych, sponsorów i darczyńców o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na rozwój Stowarzyszenia.

- R E K L A M A -
reklama

Każdy kto chciałby nam pomóc może to zrobić poprzez przekazanie dowolnej kwoty na rzecz Stowarzyszenia.:

Numer Rachunku bankowego Stowarzyszenia
44 1600 1462 1882 9651 1000 0001
w tytule przelewu „Cele Statutowe”

- R E K L A M A -

Będziemy wdzięczni tak naprawdę z każdego rodzaju wsparcia z Państwa strony, ponieważ na chwilę obecną brakuje nam wszystkiego. Naszym celem jest również wyremontowanie budynku, w którym mieści się Stowarzyszenia. Jest on w złym stanie zewnętrznym i wymaga prac remontowych i ogólnego odświeżenia. Każda cegiełka to zakup niezbędnych artykułów biurowych, zakup sprzętu pomocniczego, podstawowych elementów użytkowych – dodaje P. Tobolczyk.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu ŁNJC oraz rodzaju pomocy można uzyskać:

e-mail : laczynasjedencel2019@onet.pl
tel: 512-759-983

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: