PanoramaKutna.plKutnoŁączy Nas Jeden Cel zbiera na nowy samochód

Łączy Nas Jeden Cel zbiera na nowy samochód

Łączy Nas Jeden Cel od dłuższego czasu działa na rzecz osób potrzebujących. Teraz stowarzyszenie na czele którego stoi Przemysław Tobolczyk potrzebuje pomocy i zorganizowało zbiórkę na zakup nowego samochodu.

-

Kochani przyjaciele oraz dobrzy ludzie, jak już zauważyliście od długiego czasu działamy na terenie Kutna i regionu pod dobrze znaną nazwą „Łączy nas jeden cel”. Pomagamy rodzinom zagrożonym wykluczeniem społecznym, niosąc pomoc w pozyskiwaniu darów rzeczowych (meble, odzież, żywność). Często są to bardzo ciężkie sytuacje rodzinne, ofiary nieszczęśliwych wypadków spowodowanych pożarem lub trwałym kalectwem. Od czterech lat również organizujemy coroczną akcję charytatywną „ŁNJC” lub turniej charytatywny piłki halowej „Kopiemy dla”. Teraz rozwijamy maksymalnie skrzydła jako organizacja pozarządowa Stowarzyszenie”Łączy nas jeden cel”) i poszerzamy swoje działania oraz działania wolontariatu – mówi Przemysław Tobolczyk z ŁNJC.

reklama

Łączy Nas Jeden Cel wiele razy pomagał, ale jak mówi P. Tobolczyk, teraz sam potrzebuje pomocy. Jakiej?

-

My również często borykamy się z trudnościami, a największy z nich jest samochód dostawczy. Wielokrotnie podnosimy duże straty z tego powodu. Dlatego zwracamy się kochani dobrzy ludzie o małą wpłatę, cegiełkę na rzecz zakupu auta, które pozwoli nam prowadzić spokojniejszą i bezpieczniejszą pracę na rzecz Stowarzyszenia i związanych z nim działań. Każda minimalna wpłata 5/8/12 zł będzie dla nas wielkim sercem. Pomagając nam, pomagasz innym – zwraca się o pomoc P. Tobolczyk.

-

Link do zrzutki

reklama

-

Nie przegap: