reklama
reklama

Łanięta: Tomasz Szczęsny dziękuje mieszkańcom za poparcie. „Jestem zaszczycony, że dalej będziemy budować przyszłość naszej gminy”

Tomasz Szczęsny wygrał w drugiej turze wyborów na wójta gminy Łanięta i dziękuje mieszkańcom za zaufanie, jakim został obdarzony. ― Obiecuję, że będę kontynuował tę pracę sumiennie, dążąc do stworzenia jeszcze lepszego miejsca do życia dla nas wszystkich ― komentuje Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny.

- R E K L A M A -

Tomasz Szczęsny w drugiej turze wyborów na wójta gminy Łanięta zdobył 56.03% poparcia mieszkańców gminy Łanięta i wygrał z Jakubem Anglardem (43.97%).

Wójt Gminy Łanięta za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócił się do mieszkańców i podziękował im za zaufanie i wsparcie, jakie otrzymał.

- R E K L A M A -

― Chciałbym wyrazić swoją głęboką wdzięczność za Wasze cenne poparcie oraz słowa wsparcia, które otrzymałem podczas wyborów samorządowych. Wasze zaufanie jest dla mnie ogromnym zobowiązaniem i motywuje mnie do dalszego działania na rzecz rozwoju naszej Gminy. Obiecuję, że będę kontynuował tę pracę sumiennie, dążąc do stworzenia jeszcze lepszego miejsca do życia dla nas wszystkich ― komentuje Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny.

― Chciałbym serdecznie podziękować za liczne dowody uznania, mile słowa oraz gratulacje, które otrzymałem po wyborach samorządowych. Wasze dobre życzenia są dla mnie niezwykle ważne i stanowią dla mnie ogromną motywację do dalszej pracy. Jestem zaszczycony, że dalej będziemy budować przyszłość naszej Gminy. Razem jesteśmy silniejsi i razem osiągniemy jeszcze więcej! ― dodaje wójt Tomasz Szczęsny.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: