reklama

Legenda kutnowskiej piłki trenerem rezerw KS-u Kutno

Mariusz Jakubowski, legenda kutnowskiej piłki nożnej, został nowym szkoleniowcem rezerw KS-u Kutno. Zastąpił on na tym stanowisku Roberta Kornackiego.

- R E K L A M A -

Rezerwy KS-u Kutno zaliczyły prawdziwy falstart w rozgrywkach ligi okręgowej (grupa Skierniewice) i przegrały cztery mecze z rzędu. Decyzją zarządu z dniem 5 września Robert Kornacki przestał pełnić funkcję trenera zespołu. Kornacki dalej będzie pracował w żółto-niebieskich barwach – jako koordynator grup młodzieżowych, a także jako trener jednego z zespołów Akademii KS Kutno.

Teraz stery w drużynie rezerw przejął Mariusz Jakubowski (który był asystentem Kornackiego) i… zaliczył zwycięski debiut. Rezerwy wygrały 5-2 z Olimpią Niedźwiada i są to pierwsze trzy punkty kutnowskiej ekipy w tym sezonie.

- R E K L A M A -

„Tak naprawdę, to przez ten tydzień przeprowadziłem tylko jeden trening z drużyną. Jedyne co mogłem zrobić, to odpowiednio zmotywować zawodników oraz odpowiednio Ich ustawić. Przed meczem powiedziałem, że jeśli zrealizujemy chociaż 75% tego, co im przekazałem, to będzie dobrze. No i się udało!” – komentował po spotkaniu trener Jakubowski.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: