reklama
reklama
reklama
reklama

Legendarny Cugowski na zakończenie koncertów. Tłumy nad Ochnią [ZDJĘCIA/WIDEO]

Pasjonująca podróż przez pięć dekad, pełna wielkich i niezapomnianych hitów w wyjątkowych aranżacjach – tak w skrócie wyglądał występ koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów na zakończenie bloku muzycznego nad Ochnią.

- R E K L A M A -

Przed kutnowską publicznością wystąpili dziś już Baranovski i Kayah, a gwiazdą wieczoru był Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. I nie bez powodu.

Krzysztof Cugowski to legendarny rockman, współtwórca Budki Suflera, spełniony muzyk solowy. Ma na swoim koncie ponad 30 płyt, 300 utworów i niezliczoną ilość koncertów na polskich i zagranicznych scenach. Dziś do tej listy dołącza Kutno.

- R E K L A M A -

– Jestem człowiekiem szczęśliwym, spełnionym, zawodowo i osobiście. Mógłbym osiąść na stałe na Lubelszczyźnie i wieść spokojne życie. Mógłbym, ale nie chcę, bo nadal czuję głód sceny, potrzebę spotkań z publicznością i wyrażania siebie poprzez dźwięki – mówi Krzysztof Cugowski.

8 maja 2020 roku Cugowski oddał w ręce słuchaczy wyjątkowy, podwójnie jubileuszowy album „50/70 Moje Najważniejsze”. W podróży z okazji podwójnego jubileuszu towarzyszy mu Zespół Mistrzów złożony z najwyższej klasy instrumentalistów.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów w Kutnie:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: