Legia pozbawiła nadziei KS Kutno. Nasi piłkarze nie zagrają w TOP8

Piłkarze KS-u Kutno niezależnie od wyniku swojego meczu z Unią Skierniewice nie zagrają w grupie mistrzowskiej III ligi w sezonie 2020/2021. Wszystko za sprawą wygranej Legii II Warszawa.

W sobotę 27 marca odbywa się 21 kolejka III ligi grupy I – ostatnia w rundzie zasadniczej. Później tabela zostanie podzielona na dwie części – najlepsza ósemka zagra w grupie mistrzowskiej (mecz i rewanż), a pozostałe drużyny będą walczyły o utrzymanie (jeden mecz, bez rewanżu).

- R E K L A M A -

Przed decydującą serią gier KS Kutno ma na swoim koncie 30 punktów i zajmuje 10 miejsce. Przed kutnianami w tabeli znajdują się Legia Warszawa (9 miejsce i 31 punktów) oraz Sokół Aleksandrów Łódzki (8 miejsce i 31 punktów).

Podopieczni Dominika Tomczaka mieli szanse na awans do grupy mistrzowskiej. Spełnionych musiało jednak zostać kilka warunków (poza wygraną w Skierniewicach). Awans do TOP8 były możliwy tylko wtedy, gdyby Legia II Warszawa i Sokół Aleksandrów Łódzki straciły punkty.

- R E K L A M A -

Wiadomo już, ze Legia II Warszawa rozgromiła na własnym boisku Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 i tym samym, KS Kutno niezależnie od swojego, a także innych wyników nie ma już szans na grę w TOP8.

O 14:00 rozpoczął się mecz w Skierniewicach, z którego transmisję na żywo można oglądać tutaj:

- R E K L A M A -

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: