reklama
reklama

Lenka od pierwszych chwil walczyła o życie! Pomóżmy dziewczynce w rehabilitacji

Lenka urodziła się jako wcześniak 17 grudnia 2013 roku, w 29 tygodniu ciąży. Ważyła 1240 g i mierzyła jedynie 32 centymetry. Od samego początku dzielnie walczył o każdy oddech i każdy gram, walczyła o życie.

- R E K L A M A -

Odtąd jej największym wrogiem jest niedowład spastyczny czterokończynowy, będący skutkiem wylewów oraz niedotlenienia okołoporodowego. Lenka nie siedzi samodzielnie, nie mówi, porozumiewa się za pomocą gestów. Intensywna i systematyczna rehabilitacja w połączeniu z terapią komórkami macierzystymi – to szansa dla Lenki na lepszą przyszłość.


Obiecujemy dobrze wykorzystać każdą przekazaną złotówkę. Pamiętajcie – nie możemy tych środków wykorzystać na przyjemności, pracownicy fundacji weryfikują wszystkie faktury przekazane do refundacji. Tylko faktury dotyczące leczenia, rehabilitacji Lenki czy zakupu sprzętów mogą zostać zrefundowane. Niestety wydatki te nie maleją dlatego tak ważny jest Wasz 1%. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i prosimy pamiętajcie o Lence również w tym roku – prosi o pomoc Aleksandra Pawłowska, mama małej Lenki.

- R E K L A M A -

Możemy pomóc Lence przekazując jej 1% podatku:
Numer KRS: 0000037904
Cel szczegółowy: 30710 Pawłowska Lena


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: