Leopardus – produkty stworzone z miłości do zwierząt. Przyjdź do Galerii Różanej

Leopardus to sieć sklepów zoologicznych z szeroką gamą produktów stworzonych z myślą o zwierzętach. Nasz sklep w Kutnie mieści się w Galerii Różanej na poziomie 0.

- poniżej dalsza część artykułu -


Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości artykuły dla ich milusińskich. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko to co niezbędne, by zapewnić kompleksową opiekę najpopularniejszym zwierzętom domowym: psom i kotom.

Ponadto, kupisz u nas również produkty przeznaczone dla ryb, płazów, gadów, ptaków, gryzoni i królików. W trosce o jak najlepsze samopoczucie zwierzaków i ich właścicieli, stale pogłębiamy naszą wiedzę. To z kolei przekłada się na sukcesywnie ulepszaną ofertę, w której znajdują się wyłącznie produkty godne zaufania.

Stawiamy na profesjonalne doradztwo

- poniżej dalsza część artykułu -

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa odpowiednia i kompetentna obsługa klienta. Na pierwszym miejscu stawiamy pupili i ich właścicieli. Z tego powodu dbamy o stałe poszerzanie wiedzy i umiejętności naszego personelu. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo i wyczerpującą odpowiedź na każde pytanie. Uśmiech i satysfakcja naszych klientów oraz szczęście ich zwierząt domowych są dla nas powodem do dumy!

Wiedza dla każdego – poradnik dla klientów

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, na naszej stronie powstała zakładka Poradnik. W tym miejscu znajdziesz szereg artykułów, które pomogą rozwiązać Ci problemy i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z opieką i żywieniem zwierząt domowych. Jednym słowem znajdziesz tu fachową wiedzę i wiele praktycznych porad dotyczących pielęgnacji, żywienia oraz wychowania swoich zwierząt.

Dobro zwierząt jest dla nas priorytetem

- poniżej dalsza część artykułu -

Oprócz wysokiej jakości produktów, jako szybko rozwijająca się sieć sklepów, jesteśmy w stanie czynnie pomagać zwierzętom. Ich dobro jest dla nas najważniejsze, dlatego współpracujemy z fundacjami i organizacjami, które niosą charytatywnie pomoc potrzebującym pupilom. Prowadzimy zbiórki produktów. Ponadto organizując adopcje, pomagamy znaleźć nowy, bezpieczny dom porzuconym i samotnym zwierzętom. W Kutnie wspieramy schronisko dla zwierząt Felkowy Stryszek. Dla klientów wspierających schronisko przygotowaliśmy stały rabat 15% na produkty przeznaczone na rzecz schroniska.

Dla czytelników Panoramy Kutna na hasło przygotowaliśmy rabat – 15% na cały asortyment. Przyjdź do naszego sklepu i na hasło „Panorama Kutna” otrzymasz rabat! (rabat nie łączy się z innymi promocjami) – akcja trwa do 10 października.

- poniżej dalsza część artykułu -

Nasz sklep jest otwarty w dniach poniedziałek – sobota w godz. 9.00-21.00
Kontakt: tel:24-254-61-56 , mail kutno@leopardus.pl
Zapraszamy na www.leopardus.pl
facebook: leopardus_official
Instagram: leopardus_sklepy_zoologiczne

*materiał powstał przy współpracy ze sklepem zoologicznym Leopardus

reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama