Wiadomości KutnoKulturaLeszczynianki docenione! Otrzymały specjalną nagrodę

Leszczynianki docenione! Otrzymały specjalną nagrodę [FOTO]

Leszczynianki otrzymały Specjalną Nagrodę Dyrektora Domu Kultury w Łęczycy. Doceniona została także współpracują z zespołem ludowym Kapela Odnowa Folk.

– Doskonale wiadomo, że jak w życiu, są wzloty i upadki . Jednak My Wszyscy, możemy się uczyć i czerpać energię oraz siłę z wytrwałości w podejmowanej pracy jak i kultywowaniu tradycji poprzez piękny wokal naszych wspaniałych Leszczynianek. Jak mówią „uczyć się trzeba całe życie. My też się uczymy jak być lepszymi „. Proszę bardzo! Wytrwałość, pokora, praca połączona z uśmiechem i serdecznością wobec innych zapracowała na siebie – komentują Leszczynianki.

- Reklama -

Jedność zespołu, a przede wszystkim wspaniałe wykonanie zaowocowały Specjalną Nagrodą Dyrektora Domu Kultury w Łęczycy. Przy ponad 40 zespołach biorących udział, nasze Panie zostały nie tylko docenione, ale również dostały siły do udźwignięcia kolejnych wyzwań. Profesjonalizm Pań oraz wielka pokora do wykonywanych zadań owocuje niesłychaną radością wszystkich odbiorców. Radość ta, wraca do Pań z wielokrotnością.

- Reklama -

– Wszystkim trzymającym za nas kciuki, wspierających, a nade wszystko Pani Wójt Justynie Jasińskiej oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Leszczynku pani Lilianie Urbańczyk –Wójcik z serca dziękujemy za możliwość rozwoju oraz nieustanne wspieranie naszej pracy! – dodają Leszczynianki.

W kategorii Kapel, również kapela współpracująca z Zespołem Ludowym – Kapela Odnowa Folk zajęła 2 miejsce. Zadowoleni, w późnych godzinach wieczornych wróciliśmy do swoich domów. Zbieramy więc teraz siły do dalszych przedsięwzięć, a zwrócenie na nas uwagi motywuje do dalszego działania. Wszystkich, którym podoba się nasza praca, zapraszamy do naszego Centrum Kultury Gminy Kutno. Otwieramy grupę taneczną dorosłych. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

- Reklama -


(Źródło: CKGK/Leszczynianki)

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: