reklama
reklama

Lewica oburzona po nominacji Rzymkowskiego. Nie brakuje mocnych słów

Przedstawiciele Lewicy związani z Kutnem nie szczędzą mocnych i wulgarnych słów po nominacji posła Tomasza Rzymkowskiego na stanowisko wiceministra Edukacji i Nauki.

O tym, że Tomasz Rzymkowski został powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki, czyli nota bene wiceministra MEiN, informowaliśmy dziś na łamach Panoramy:

- R E K L A M A -

Jest to oburzająca informacja. Tomasz Rzymkowski już nie raz wypowiadał się na temat szkolnictwa w Polsce, twierdząc np., że nauczyciele mało zarabiają, bo mało pracują, albo że młode osoby protestują przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego z nudów, ponieważ nie chodzą do szkoły. Nominację odebrał od mizogina i homofoba Przemysława Czarnka, obecnego Ministra Edukacji i Nauki. Co czeka nasze szkolnictwo z takim zarządzającym nim składem? – napisała w mediach społecznościowych Paulina Matysiak, kutnowska posłanka Lewicy Razem.

Mocny i wulgarny wpis na temat T. Rzymkowskiego zamieścił w sieci także Sebastian Walczak, działacz Lewicy, który organizował jesienią protesty w Kutnie.

- R E K L A M A -

Spotkajmy się o 12.00 przed biurem Rzymkosia. Pokażmy że sprzeciwiamy się niszczeniu edukacji przez wprowadzane na urzędy niekompetentnych partyjniaków pokroju rzymkowskiego czy czarnka. Niech PiS zobaczy i słyszy nasze głośnie WYPIE**** – napisał S. Walczak.

Sebastian Walczak z Lewicy stworzył w mediach społecznościowych wydarzenie pn. „Stop niszczeniu edukacji. Rzymkowski wypier****” (fot. FB)
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: