reklama

Lider AgroUnii przyjedzie do Kutna i Skłót. Zaplanowano konferencję i otwarte spotkanie

Michał Kołodziejczak, lider AgroUnii odwiedzi w piątek powiat kutnowski. Odbędzie się konferencja prasowa, a także otwarte spotkanie z udziałem mieszkańców.

- R E K L A M A -

W samo południe Kołodziejczak w Kutnie spotka się z dziennikarzami na konferencji prasowej. Z kolei o 18:00 w Zajeździe Basior w Skłótach odbędzie się otwarte spotkanie z mieszkańcami.

Za budowanie lokalnych struktur AgroUnii od niedawna jest Tomasz Marciniak, powiatowy radny, który dołączył do nowo powstałej partii.

- R E K L A M A -

– Moja współpraca z Agrounią rozpoczęła się od przypadkowego spotkania z Michałem Kołodziejczakiem. Już po pierwszej rozmowie odniosłem wrażenie, że Michał jest człowiekiem mocno zaangażowanym w sprawy zwykłych ludzi – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Tomasz Marciniak.

Czym jest AgroUnia?

Agrounia to ruch społeczno-polityczny o charakterze agrarnym i socjaldemokratycznym utworzony przez Michała Kołodziejczaka, zrzeszający głównie rolników. Od grudnia 2018 zarejestrowany jako fundacja, od marca 2022 jako partia polityczna.

- R E K L A M A -

– Łączymy interesy rolników z potrzebami konsumentów. Tylko razem uzdrowimy polskie rolnictwo i handel. Kochamy żywność made in Poland – komentuje Michał Kołodziejczak, lider AgroUnii.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: