Wiadomości KutnoKutnoMa powstać kilkanaście nowych sklepów w Kutnie, chcą rozbudować park handlowy

Ma powstać kilkanaście nowych sklepów w Kutnie, chcą rozbudować park handlowy

Wiele wskazuje na to, że park handlowy S1 na Żwirki i Wigury w Kutnie rozrośnie się jeszcze bardziej. Właściciel ma plany związane z otwarciem kilkunastu kolejnych sklepów.

- Reklama -

Pasaż handlowy na Żwirki i Wigury po przejęciu przez grupę Saller zyskał drugie życie. W ostatnich miesiącach pojawiło się tam wiele nowych sklepów, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kutna. W parku handlowym S1 obecnie można zrobić zakupy w między innymi w sklepach Action, Dealz, TEDi, Kakadu, RTV Euro AGD, Pepco, Sinsay, Słoń Market czy Rossmann. Niebawem otwarty ma zostać także Neonet.

- Reklama -

Ale to nie koniec sklepowej ekspansji na Żwirki i Wigury. Jak podaje portal retailnet.pl, grupa Saller ma w planach dalszą rozbudowę kompleksu w Kutnie.

Na znajdującej się naprzeciwko istniejącego parku działce wstępnie zaplanowano trzeci etap parku handlowego z co najmniej 15 nowymi lokalami o powierzchni około 17 tysięcy metrów kwadratowych. Na sąsiadujących powierzchniach znajdują się markety Kaufland oraz Carrefour. Doskonałe uzupełnienie lokacji stanowią położone w bezpośrednim sąsiedztwie market budowlany Bricomarche, Media Markt oraz kolejna Biedronka – czytamy na retailnet.net.

- Reklama -

Według portalu, po zakończeniu planowanego trzeciego etapu powstanie kompleks handlowy o powierzchni ponad 24.500 metrów kwadratowych, który z pewnością stanie się centralną lokacją na dokonania zakupów w Kutnie.

O sklepowych nowościach w Kutnie będziemy informować na bieżąco.
- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: