reklama
reklama
reklama
reklama

Magia świąt w Leszczynku. CKGK przygotowało moc świątecznych atrakcji (FOTO)

Dziś w Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku na własnej skórze można było poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Były elfy, mikołaj i wiele świątecznych atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców.

Padający przez większość dnia śnieg wprawił mieszkańców naszego regionu w świąteczny klimat. Ale prawdziwą magię świąt poczuć można było tylko w Leszczynku. Centrum Kultury Gminy Kutni postarało się o moc świątecznych atrakcji.

- R E K L A M A -

– Jesteśmy w świątecznym klimacie, przygotowujemy się do tego wyjątkowego czasu. Przed CKGK rozbłysnęła iluminacja, która wraz z zimową aurą tworzą wspaniałą perspektywę do robienia zdjęć. A wewnątrz też dziś bardzo gorąca i świąteczna atmosfera za sprawą wydarzenia dedykowanego najmłodszym. Są z nami elfy, szczudlarz, mikołaj z prezentami, a także panie z kół gospodyń wiejskich z Wysokiej Wielkiem, Strzegocina, Nowej Wsi i Wierzbia, które w ostatnim czasie pieczołowicie przygotowywały m.in. pierniki, które dziś dzieci mogły udekorować – mówi Liliana Urbańczyk-Wójcik, dyrektor Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku.

Dzieci mogły dziś także zrobić świąteczne ozdoby na choinkę z opłatka, były także animacje z Mikołajem i elfami. W CKGK pojawiła się między innymi wójt gminy Kutno Justyna Jasińska, która przyglądała się twórczości najmłodszych.

- R E K L A M A -

Ze względu na obecnie panujące obostrzenia związane z pandemią, w CKGK przebywać mogła dziś ograniczona liczba osób. Rozdysponowano 50 wejściówek – wcześniej można było zapisać się na to wydarzenie.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: