reklama
reklama

Majówka z clubbingiem w centrum Kutna. Poznaliśmy szczegóły

Miłośnicy muzyki klubowej znów będą mogli pobawić się w centrum Kutna! Z jeszcze większą mocą wraca Clubbing na Wolności. Przez cztery dni Kutnowskiej Majówki od 1 do 4 maja muzyka elektroniczna będzie rządzić na Placu Wolności.

- R E K L A M A -

Dźwięki najlepszej muzyki klubowej zaserwują nam kutnowscy DJ-e: Adao, Alvee, Eleven i Spin@. Gwiazdą trzeciej edycji Clubbingu będzie znany w Polsce i Europie producent i dj ze Szczecina Milkwish.

CLUBBING NA WOLNOŚCI

- R E K L A M A -

01.05 (środa), 18:00-24:00 – ADAO / ALVEE / ELEVEN / SPIN@
02.05 (czwartek), 18:00-24:00 – ADAO / ALVEE / ELEVEN / SPIN@
03.05 (piątek), 21:00 – MILKWISH / 18:00-24:00 – ADAO / ALVEE / ELEVEN / SPIN@
04.05 (sobota), 18:00-24:00 – ADAO / ALVEE / ELEVEN / SPIN@

MILKWISH – jest jednym z najbardziej utalentowanych DJ-ów i producentów muzyki house młodego pokolenia. Dzięki swojej konsekwencji, ambicji i dbałości o detale zyskuje coraz więcej słuchaczy na całym świecie. Od kilku lat można go usłyszeć w najlepszych klubach w Polsce i na największych festiwalach. Ma za sobą także występy zagraniczne, m.in. w ekskluzywnym klubie Lío (na Ibizie), a jego nagrania są regularnie wspierane przez czołowych DJ-ów na świecie. Przełomowym momentem, który ugruntował jego pozycję okazał się utwór „Saint Trumpet”, który był numerem 1 na liście Deutsche Dance Charts w Niemczech w 2012 roku. To osiągnięcie zaowocowało kolejnymi ambitnymi projektami i licznymi współpracami z zagranicznymi artystami.

FB – Milkwish – https://www.facebook.com/Milkwish
FB – Alvee Deejay – https://www.facebook.com/AlveeDeejay

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: