reklama
reklama

Majówka ze strażackim akcentem. Wyjątkowa wystawa w centrum Kutna [ZDJĘCIA]

W tym roku Państwowa Straż Pożarna obchodzi trzydziestolecie swojego istnienia. Z tej okazji dziś kutnowscy strażacy pojawili się w centrum miasta z ciekawą wystawą.

Maj to wyjątkowy czas dla strażaków, bowiem 4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Dodatkowo w tym roku PSP obchodzi wyjątkowy jubileusz 30-lecia. Taka rocznica to świetna okazja, aby zaprezentować jak przez ten czas zmieniała się polska straż. I właśnie dziś podczas patriotycznych obchodów można było z bliska zobaczyć wozy bojowe, a także sprzęt strażacki – zarówno ten aktualny, jak i sprzed lat.

- R E K L A M A -

Zainteresowanie było spore, szczególnie dzieci i młodzieży, którzy chętnie fotografowali się na tle samochodów czy ze strażackim sprzętem.

Co warte podkreślenia, strażacy byli mocno zaangażowani w tegoroczną Patriotyczną Majówkę w Kutnie. Dzięki nim nad Placem Wolności oglądać mogliśmy wielką powiewającą biało-czerwoną flagę.

- R E K L A M A -

W maju w Kutnie odbędą się uroczyste obchody związane ze strażackim jubileuszem. O szczegółach będziemy informować już niedługo.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: