Makabryczne odkrycie, z Ochni wyłowiono zwłoki. To zaginiony mężczyzna?

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono dziś w Ochni.

Około godziny 10:30 strażacy zostali wezwani do miejscowości Wojciechowice Duże (gm. Krzyżanów), gdzie w Ochni znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy PSP z Kutna, a także OSP z Krzyżanowa.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyzna będący w okolicy na rybach zauważył, że z nurtem rzeki płynie osoba. Niestety, okazało się, że na pomoc jest już za późno. Ciało mężczyzny z wody wydobyli wezwani strażacy.

„Nasze działania polegały na wyciągnięciu mężczyzny z rzeki. Ze względu na jego stan, odstąpiono od podjęcia resuscytacji krążeniowo-oddechowej” – powiedział Panoramie st. kpt. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy KP PSP w Kutnie.

Akcja strażaków zakończyła się kilka minut po godzinie 12. Teraz okoliczności tragedii wyjaśniać będą kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

„Na miejscu zostały wykonane czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Jego decyzją ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w prosektorium, celem wykonania sekcji zwłok. Wielce prawdopodobne, że był to mężczyzna, o którego zaginięciu wydaliśmy komunikat na początku lutego” – powiedziała Panoramie podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama