reklama

Makabryczny wypadek w regionie, auto spłonęło po zderzeniu. Nie żyje mężczyzna (ZDJĘCIA)

Do makabrycznego wypadku doszło dziś w powiecie łęczyckim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, a jeden z nich stanął w płomieniach. Nie żyje jedna osoba.

- R E K L A M A -

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego kierujący oplem insignia z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka fiatem seicento kierowanym przez 23-letniego mieszkańca Łęczycy.

— Na skutek zderzenia fiat zapalił się i doszczętnie spłonął. Na miejscu zginął 23-letni kierujący fiatem. Kierujący oplem został hospitalizowany, był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków — mówi asp. sztab. Radosław Gwis z KWP Łódź.

- R E K L A M A -

Decyzją prokuratora zwłoki oraz pojazdy uczestniczące w wypadku zostały zabezpieczone do dalszych badań. Przez kilka godzin droga K-91 była całkowicie zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: