reklama
reklama
reklama
reklama

Makabryczny wypadek na trasie Kutno-Łowicz. Nie żyją trzy osoby, w tym dziecko (ZDJĘCIA)

Makabryczny wypadek pomiędzy Kutnem a Łowiczem! W zderzeniu samochodu z motocyklem zginęły trzy osoby. Droga jest całkowicie zablokowana.

- R E K L A M A -

Do tragedii doszło po godzinie 15:30 w miejscowości Jackowice w gminie Zduny na trasie Kutno-Łowicz.

– Z nieznanych na tę chwilę przyczyn doszło do zderzenia samochodu osobowego opel corsa i motocykla. Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby, dwie z samochodu i kierowca motocykla. Ustalamy tożsamość ofiar. Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora oraz biegłego. Trasa jest całkowicie zablokowana – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl nadkom. Urszula Szymczak z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu.

- R E K L A M A -

W wyniku zderzenia samochód osobowy niemal doszczętnie spłonął. Jak informuje Alarmowy Łowicz, śmierć poniósł 48-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. W płonącym aucie śmierć poniosły kobieta i dziecko w wieku około 10 lat. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, samochód posiadał rejestracje z powiatu kutnowskiego.

Zablokowana trasa Kutno-Łowicz

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi, policja z Łowicza poinformowała o wprowadzeniu objazdów. Od strony Łowicza policja blokuje DK92 i przekierowuje ruch na DK14 do DW703 i w m. Piątek na DW702 i dalej do m. Kutno. Analogicznie objazd prowadzony jest też przez policję z Kutna dla odwrotnego kierunku. Objazdy dla mieszkańców miejscowości znajdujących się przy DK92 prowadzone są lokalnie. Utrudnienia mogą potrwać przynajmniej do godziny 19.00

- R E K L A M A -

Na miejscu działa siedem zastępów straży pożarnej (3 PSP i 4 OSP), a także policja i zespoły ratownictwa medycznego.

Wkrótce więcej informacji.

fot. Straż Pożarna

fot. Straż Pożarna
fot. nadesłane
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: