Makabryczny wypadek w regionie, zginęła kobieta z Ukrainy i dwoje małych dzieci

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kalenice. Na skutek zdarzenia śmierć poniosły 3 osoby z Ukrainy, w tym dwoje małych dzieci.

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 8 marca 2022 roku przed godziną 1.00 w miejscowości Kalenice na 381 kilometrze autostrady A2 w kierunku Łodzi gdzie doszło do zderzenia ciężarówki man z fiatem stilo.

- R E K L A M A -

– Na skutek zdarzenia śmierć na miejscu poniosły 3 osoby podróżujące fiatem. To obywatele Ukrainy: 29-letnia kobieta oraz dwoje dzieci w wieku 6 miesięcy i 2 lata. Śmigłowcem do szpitala w Zgierzu przetransportowano 40-letniego mężczyznę. Pozostała dwójka dzieci w wieku 4 i 6 lat trafiły do szpitala – mówi kom. Urszula Szymczak z łowickiej policji.

Manem kierował 52-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego, był trzeźwy. Kierowca fiata 36-letni obywatel Ukrainy również został przetransportowany do szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przy udziale biegłego wykonali oględziny oraz zorganizowali objazdy. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

- R E K L A M A -

(Źródło: KPP Łowicz, zdjęcia: Alarmowy Łowicz)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: