17 maja na Stadionie MOSiR w Kutnie odbył się turniej Pringels Róża Kutno Cup pod patronatem Prezydenta Miasta Kutna. Na boisku swoje umiejętności zaprezentowali młodzi piłkarze z rocznika 2019 i młodsi.
W turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące 4 województwa: AS RÓŻA KUTNO, TS SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, MKP BORUTA ZGIERZ, SAP PARZĘCZEW, MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ, AP MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, KS STOCZNIOWIEC PŁOCK, MKS OLIMPIA KOŁO.
Turniej był rozgrywany bez klasyfikacji końcowej – tego dnia każdy był zwycięzcą. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz gadżety partnerów turnieju, które wręczyli Paweł Markiewicz – Przewodniczący Rady Miasta Kutno oraz Jarosław Szałamacha – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie.
– Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i wspaniałą grę, a przybyłym kibicom za wsparcie i niesamowity doping na trybunach – komentuje Damian Lech z AS Róża Kutno.
Organizatorzy kierują serdeczne podziękowania partnerom i sponsorom turnieju za okazane wsparcie: Pringles, Urząd Miasta Kutno, MOSiR Kutno, Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Ozdowscy, Galeria Fryzur „Vero” (Agnieszka Kubiak), Galeria Fryzur „Pan i Pani” (Anna Trocińska), Panorama Kutna, RadioQ.
fot. nadesłane






























































