reklama

Mały kotek znaleziony w śmietniku. Uratował go bezdomny mężczyzna

Pomimo własnych potrzeb i problemów jeden z bezdomnych nie przeszedł obojętnie wobec bezbronnego, schorowanego małego kotka. Zwierzę znalazł na śmietniku. Widząc, że maluch miał problemy z chodzeniem przekazał go w ręce policjantów, którzy przewieźli kotka do domu tymczasowego dla zwierząt, gdzie uzyskał fachową pomoc.

- R E K L A M A -

12 listopada 2023 roku tuż po godzinie 22:00 do kutnowskiej komendy przyszedł mężczyzna, który trzymał na rękach małego kotka. W rozmowie z mężczyzną ustalono, że znalazł go w jednym ze śmietników na terenie Kutna. Z uwagi, iż sam nie był w stanie zapewnić schronienia i zaopiekować się maluszkiem zwrócił się po pomoc do policjantów. Kotek miał problemy z chodzeniem, był wychudzony i słabiutki. Funkcjonariusze postanowili przewieźć go do domu tymczasowego dla zwierząt.

„Dzięki wspaniałej postawie mężczyzny kotek został przekazany profesjonalistom ze Stowarzyszenia Felkowy Stryszek dla zwierząt, którzy zadbali o to, aby maluchowi niczego nie brakło, a funkcjonariusze w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku, wrócili do swoich obowiązków służbowych” – komentuje Justyna Cywka z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: