reklama

Mały Sunrise w sercu Kutna. Kutnian poniósł clubbing! (ZDJĘCIA)

Muzyka klubowa i wspólne tańce – tak w piątek wyglądał Plac Wolności. Kutnianie świetnie bawili się przy „Clubbingu na Wolności”, a wszystkich do świetnej zabawy zachęcał Alvee, czyli Kamil Klimaszewski.

- R E K L A M A -

W tym roku po raz pierwszy w historii kutnowskiego Święta Róży funkcjonować będzie wydarzenie dla miłośników muzyki klubowej. Clubbing na Wolności to propozycja dla wszystkich, którzy chcą dać upust swoim tanecznym emocjom w sercu miasta. Wyjątkowy muzyczny klimat, anturaż zachodzącego słońca i gwiazdy ogólnopolskiego formatu zagwarantują wspaniałe taneczne wspomnienia.

I piątkowy wieczór pokazał, że to strzał w dziesiątkę! Kutnianie zgromadzeni na Placu Wolności radośnie pląsali do późnych godzin i nie chcieli, aby Alvee kończył swój występ!

- R E K L A M A -

– Wiemy, że w Kutnie nie ma miejsca, w którym można potańczyć do klubowej muzyki. Są lokale, do których można wybrać się wieczorem, ale muzycznie to nie jest ten klimat. Stąd pomysł by urządzić największy parkiet taneczny z wyłącznie dobrą klubową muzyką. Wielu kutnian wyjeżdża w lipcu na Sunrise Festival do Kołobrzegu. My taki mały Sunrise chcemy zrobić u nas w domu – mówi Alvee Deejay.

Dziś kolejne granie na Placu Wolności. Na scenie pojawią się Alvee Deejay, Loui PL, neeVald, Tommy Gustav i Bartes. Pełny program „Clubbingu na Wolności” znajdziecie TUTAJ.

- R E K L A M A -

Zdjęcia: Łukasz Stasiak / Kutnowski Dom Kultury- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: