reklama

Mariusz Sikora pierwszym kandydatem na prezydenta Kutna! – ZDJĘCIA

Mariusz Sikora pierwszym kandydatem na prezydenta Kutna podczas tegorocznych wyborów samorządowych. Dziś odbyła się konferencja prasowa komitetu Zbigniewa Burzyńskiego i Mariusza Sikory. Podczas krótkiego briefingu przedstawiono najważniejsze informacje o komitecie oraz kandydacie na prezydenta Kutna.

- R E K L A M A -

Sikora Burzyński – przyszłość i doświadczenie

Przedstawiciele komitetu Zbigniewa Burzyńskiego i Mariusza Sikory spotkali się dzisiaj z mieszkańcami i dziennikarzami. Podczas krótkiej konferencji przedstawiono najważniejsze informacje o komitecie oraz kandydacie na prezydenta Kutna.

– Moim kandydatem na prezydenta jest Mariusz Sikora. To kutnianin z krwi i kości, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, całe życie angażuje się w życie społeczne miasta. Zna dobre strony Kutna, ale wie również z jakimi problemami musi się mierzyć nasze miasto. Jest doświadczonym samorządowcem. Od czterech kadencji zasiada w kutnowskiej radzie miasta, wielokrotnie zdobywał rekordowe poparcie mieszkańców w wyborach samorządowych.  To najlepszy przewodniczący rady miasta z jakim miałem przyjemność współpracować. Jest gwarantem dobrej przyszłości Kutna – mówił Zbigniew Burzyński, prezydent miasta.

- R E K L A M A -

– Prezydent Zbigniew Burzyński to prawdziwa marka sama w sobie i olbrzymie doświadczenie. To dla mnie wielkie wyzwanie i odpowiedzialność oddać się do dyspozycji mieszkańców Kutna z poparciem Zbigniewa – mówi Mariusz Sikora, kandydat na prezydenta Kutna.

I dodawał: „Urodziłem się w Kutnie, mieszkam w Kutnie, pracuję w Kutnie i będę robił wszystko, żeby podnosić jakość i standardy życia naszych mieszkańców. Kutno jest piękne, ale może być jeszcze piękniejsze, łącząc doświadczenie i patrząc pozytywnie w przyszłość” ― mówił Sikora.

- R E K L A M A -

Głos zabrali także Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna i jednocześnie pełnomocnik wyborczy komitetu Burzyńskiego i Sikory, a także zastępca prezydenta Kutna Zbigniew Wdowiak, który podkreślał, że „jest to bezpartyjny komitet, ponieważ samorząd powinien być wolny od sporów politycznych przenoszonych z sejmu”.

Doświadczeni samorządowcy i nowe twarze

Wśród prawdopodobnych kandydatów do Rady Miasta Kutno nie zabraknie obecnych radnych m.in. Łukasza Walczaka, Roberta Feliniaka, Tomasza Rędzikowskiego, Beaty Włodarczyk, Danuty Blus, Małgorzaty Żurady, Jana Dębskiego czy Pawła Markiewicza. Wśród nowych twarzy na konferencji dostrzec można było między innymi Martynę Stasiak – lokalną działaczkę i byłą asystentkę senatora Krzysztofa Kwiatkowskiego, Marka Kurnatowskiego znanego z organizacji koncertów, dyrektora „Kasprowicza” Artura Ciurleja czy Mariusza Kozarskiego ze Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Wkrótce powinniśmy poznać pełną listę kandydatów do Rady Miasta z KWW Zbigniewa Burzyńskiego i Mariusza Sikory.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: