Mężczyzna chciał skoczyć z balkonu, dramatyczna akcja służb w okolicy

Policjanci z łęczyckiej komendy zapobiegli próbie samobójczej 37 – latka. Dzięki natychmiastowej reakcji na tę informację mundurowi dotarli do desperata i odwiedli go od skoku z czwartego piętra. Mężczyzna został objęty specjalistyczną pomocą lekarską.

17 maja 2021 roku około godziny 10.20 dyżurny łęczyckiej policji przyjął zgłoszenie o mężczyźnie, który zamierza odebrać sobie życie.

Według opisu zgłaszającego desperat chciał skoczyć z balkonu na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego znajdującego się na jednej z ulic w Łęczycy. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

- R E K L A M A -

Do działań zostały zaangażowane pozostałe służby ratunkowe. Stróże prawa widząc stojącego za barierkami mężczyznę, który dodatkowo trzymał nóż kuchenny w rękach podjęli z nim rozmowę. Dzięki negocjacjom prowadzonym przez Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy, który dowodził działaniami nie doszło do tragedii.

37-latek zszedł z balkonu i oddał nóź policjantom. W ten sposób determinacja i właściwie ukierunkowane działania mundurowych zapobiegły próbie samobójczej desperata. Decyzją lekarza mężczyzna został objęty specjalistyczną pomocą medyczną.

źródło: KPP Łęczyca

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: