reklama
reklama

Mężczyzna napadł na stację paliw! Sterroryzował personel metalowym prętem

Policjanci z Kutna zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego, który grożąc metalowym prętem pracownicy stacji benzynowej ukradł gotówkę z kasy. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Do napadu doszło 6 marca 2022 roku na jednej ze stacji paliw w gminie Krzyżanów. Tuż po godzinie 23.00 na stację wszedł zamaskowany mężczyzna. W ręku trzymał metalowy pręt i grożąc pracownicy stacji zażądał pieniędzy.

- R E K L A M A -

Łupem przestępcy padło prawie tysiąc złotych. Całe zajście nie trwało długo. Już po kilkudziesięciu sekundach mężczyzna wybiegł z pieniędzmi ze stacji. Sprawą rozboju natychmiast zajęli się kutnowscy policjanci. Śledczy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczając ślady i nagrania z kamer monitoringu. Funkcjonariusze w tym dzielnicowy rejonu w którym dokonano rozboju bardzo dokładnie sprawdzali każdą informację, jaka mogła pomóc w ustaleniu sprawcy i analizowali zebrane materiały.

Dobre rozpoznanie środowiska przez dzielnicowego doprowadziło do wytypowania przez niego osoby podejrzewanej. 8 marca kutnowscy kryminalni zatrzymali 23-latka. W jego samochodzie ujawnili też narzędzie, którym mężczyzna posługiwał się podczas rozboju. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

(Źródło: KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: