reklama
reklama

Mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił, kryminalni prowadzą poszukiwania

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Roberta Kołodziejczyka, mieszkańca Gostynina

– W dniu 20.02.2022r., matka zaginionego zgłosiła zaginięcie swojego syna Roberta Kołodziejczyka. Mężczyzna w dniu 18 lutego br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie jest znane jego miejsce pobytu – mówi asp. szt. Marcin Cichoński z gostynińskiej policji.

- R E K L A M A -

Rysopis: wiek z wyglądu 26 lat, wzrost około 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótko ostrzyżone, twarz owalna, bez zarostu, oczy koloru niebieskiego, brak znaków szczególnych. Ubrany w spodnie dresowe koloru ciemnego, buty sportowe typu adidas koloru ciemnego, kurtka sportowa koloru granatowego z białym znaczkiem na ramieniu, komin na szyi koloru ciemnego, czapka z daszkiem koloru ciemnego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 47 70 532 22 – dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel. 112.

(źródło: Policja Gostynin)

zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: