reklama
reklama

Mężczyzna zatrzymany przez policję, wszystko nagrał monitoring. Odpowie za kilka przestępstw [FOTO]

Pracownicy ochrony jednego z marketów na terenie Kutna ujęli złodzieja sklepowego, którym był 41-letni mężczyzna. Okazało się, że zatrzymany ma na swoim koncie kilka kradzieży w tym samym sklepie. Dodatkowo policjanci ujawnili przy mężczyźnie narkotyki.

3 lutego 2022 roku około godziny 9.30 kutnowscy policjanci zostali poinformowani przez pracownika ochrony jednego z marketów na terenie Kutna, że ujęli mężczyznę, który dokonał kradzieży wiertarko-wkrętarki. Monitoring sklepowy potwierdził również, że 41-latek 30 stycznia 2022 roku dwukrotnie z terenu sklepu wyniósł nie płacąc za towar również narzędzia budowlane. Straty oszacowano na ponad 1300 złotych. Sprawca został przekazany policjantom.

- R E K L A M A -

„Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się nerwowo co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Policjanci pojechali z mężczyzną na parking sklepowy gdzie miał zaparkowany samochód. Podczas przeszukania pojazdu odnaleźli jego portfel, a w nim narkotyki. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina w ilości ponad 0,6 grama. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie” – informuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

4 lutego 2022 roku usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto odpowie za posiadanie substancji psychotropowej. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat za kratami.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: