REKLAMA
piątek, 1, lipiec 2022
REKLAMA

Mężczyzna zatrzymany przez policję, wszystko nagrał monitoring. Odpowie za kilka przestępstw [FOTO]

Pracownicy ochrony jednego z marketów na terenie Kutna ujęli złodzieja sklepowego, którym był 41-letni mężczyzna. Okazało się, że zatrzymany ma na swoim koncie kilka kradzieży w tym samym sklepie. Dodatkowo policjanci ujawnili przy mężczyźnie narkotyki.

poniżej dalsza część artykułu

3 lutego 2022 roku około godziny 9.30 kutnowscy policjanci zostali poinformowani przez pracownika ochrony jednego z marketów na terenie Kutna, że ujęli mężczyznę, który dokonał kradzieży wiertarko-wkrętarki. Monitoring sklepowy potwierdził również, że 41-latek 30 stycznia 2022 roku dwukrotnie z terenu sklepu wyniósł nie płacąc za towar również narzędzia budowlane. Straty oszacowano na ponad 1300 złotych. Sprawca został przekazany policjantom.

„Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się nerwowo co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Policjanci pojechali z mężczyzną na parking sklepowy gdzie miał zaparkowany samochód. Podczas przeszukania pojazdu odnaleźli jego portfel, a w nim narkotyki. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina w ilości ponad 0,6 grama. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie” – informuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

poniżej dalsza część artykułu

4 lutego 2022 roku usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto odpowie za posiadanie substancji psychotropowej. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat za kratami.

reklama

Warto przeczytać:

reklama