Mężczyźni zatrzymani z narkotykami. Jednemu z nich grozi 10 lat więzienia [FOTO]

Policjanci z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. Obaj usłyszeli już zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości niedozwolonych substancji i decyzją sądu kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie.

- R E K L A M A -

Pod koniec marca 2023 roku kryminalni z kutnowskiej komendy uzyskali informację o mężczyznach, którzy mogą posiadać narkotyki. 30 marca pojechali pod ustalony adres. W jednym z typowanych garaży zastali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 32 lat, którzy posiadali przy sobie narkotyki.

– W trakcie przeszukania mieszkania 32-latka funkcjonariusze dodatkowo znaleźli kilka woreczków z zawartością białego proszku. Zabezpieczono również podczas czynności dwie wagi elektroniczne, które mogły służy do porcjowania narkotyków. Po przebadaniu i zważeniu zabezpieczonych substancji, okazało się że 32-latek posiadał łącznie prawie 150 gramów 3CMC – mówi mł. asp. Justyna Cywka z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 30-letni mieszkaniec Kutna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: